Projektant –želez. sdělovací technika, trakční vedení,silnoproud Praha

Aktualizováno:

20. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

Projektant Praha

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

KOHO HLEDÁME?
• komunikativní parťáky, kteří se rádi učí
• zkušené projektanty – specializace železniční sdělovací technika, železniční zabezpečovací technika, trakční vedení nebo silnoproud
• ale rádi si pečlivě přečteme i životopisy projektantů s jinou specializací, nejdůležitější je pro nás chuť do práce,
• pokud umíš s MICROSTATION/AUTOCAD/AUTOCAD Civil 3D bude to prima
• bez řidičáku to nepůjde
• je potřeba mít platné zkoušky dle vyhlášky č. 50/1978 a vyhlášky 100/1995
• pracovat u nás můžeš v lokalitách BRNO/PRAHA/PLZEŇ/ČESKÉ BUDĚJOVICE, OSTRAVA nebo i BRATISLAVA

Náplň práce

Pro PRIMA SPOLEČNOST hledáme PRIMA PROJEKTANTY s chutí do práce a specializací v oblasti železniční sdělovací techniky, železniční zabezpečovací techniky, trakčního vedení, silnoproudu nebo i jinou podobnou specializací. Dobře dopravně dostupné kanceláře.

Rozhodli jsme posílit tým pro projektování elektrotechnických zařízení kolejových staveb a hledáme zkušené kolegy, kteří by se chtěli podílet na jeho budování a rozvoji.

Nabízíme

Benefity:
PROČ U NÁS PRACOVAT?
máme skvělý tým plný profesionálů a věříme, že se jednou staneš jedním z nás.
neváháme předat naše letité zkušenosti.
na dobré projekty se u nás nečeká roky, zapojíš se do nich hned.
máme silné mezinárodní zázemí, můžeš pracovat na českých i zahraničních projektech.
pracovní úvazek přizpůsobíme Tvým potřebám a možnostem.
pružná pracovní doba – nedržíme stráž u dveří, k doktorovi si klidně dojdi,
stravenky – takový milý bonus, který ale stále frčí,
5 týdnů dovolené a 3 sickdays – rýmičku klidně vylež, za to Ti nikdo hlavu neutrhne,
odměny/bonusy – lákavé, co? Ale to víš, že tu pro Tebe něco máme,
školení a osobní rozvoj – chceme z Tebe udělat špičku v oboru.
dobrá káva a čaj – to je přece základ. Umíš k tomu něco upéct?
přátelské prostředí – u nás se můžeš smát i nahlas.
kanceláře v Brně a Praze jsou dobře dopravně dostupné a bude se v nich dobře pracovat.
firemní akce – v práci makáme, ale na večírcích to umíme taky pěkně rozbalit.

Poznámka

Jak to probíhá?

• pošli svůj životopis, případně stručný motivační dopis, proč bys u nás rád pracoval.
• rádi si s Tebou popovídáme si o tom, co od své práce očekáváš a co Ti můžeme nabídnout.
• není potřeba se na schůzku připravovat, ani mít formální oblečení.
• budeme rádi, když nám přineseš ukázat, na jakých projektech jsi už pracoval.
• o výsledku výběrového řízení Tě budeme určitě informovat.

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853