Pražská pobočka hledá mechanika stavebních strojů Hlavní město Praha

Aktualizováno:

22. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1525932314

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Jste technicky zdatný a umíte opravit mechanické a hydraulické části na různých strojích? Případně jste dokonce i zdatný elektrikář? V tom případě víme o někom, kdo Vás rád uvítá do týmu!

Na Pražské pobočce půjčovny a servisu se budete věnovat opravám stavebních strojů. Budete pracovat na dílně, specializovat se na malé lehké, či velké těžké stavební stroje a ruční nářadí. Pracovníky hledáme i do terénu ke klientům. Vše záleží na Vašich preferencích, zkušenostech, zápalu a chuti se učit.
- fixní mzdu a k tomu i výkonnostní bonusy za odvedenou práci (dle zkušeností (většinou v rozmezí cca 30.000 až 40.000 Kč)
- škálu benefitů (pracovní oděv, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, možnost využívat flexibilní začátek pracovní doby)
- zaškolení a vzdělávání včetně zahraničních školení (s překladatelem)
- pohodové kolegy

Náplň práce

- provádět opravy a údržbu stavební techniky a stavebních strojů (zejména na mechanice a hydraulice)
- stanovíte podmínky pro opravu stroje a určíte díly potřebné pro opravu
- budete pracovat s katalogy strojů, diagnostickým systémem
- zpracujete administrativu spojenou s vyúčtováním oprav

Nabízíme

- nejlépe SOU - obor mechanik, automechanik, opravář nákladních vozidel nebo zemědělských strojů, autoelektrikář a pod. (důležitá je zejména zkušenost, technická zdatnost a zájem o podobnou práci, na vzdělání zase tolik nebazírujeme)
- praxe v oboru opravárenství je vítána
- technické myšlení a schopnost pracovat samostatně
- ochotu učit se a sledovat aktuální vývoj nových technologií

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328
Tel: 736 482 328