Programátor / frontend developer Praha

Aktualizováno:

17. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2020_037

Zařazeno na pozici:

developer Praha, Programátor Praha

Firma:

ELTODO, a.s.

Požadavky

Do rozšiřujícího se týmu vývoje SW, zabývajícího se zajímavými projekty v oblasti řízení dopravy a inteligentních měst, hledáme posily, a to jak začínající, tak seniorní vývojáře na pozici FE developer.

Jaké technologie používáme:
- Vyvíjíme v TypeScriptu a frameworku Angular 2+
- Ke stylování používáme Sass (SCSS) + knihovny jako Chart.js, NgZorro a další
- K verzování využíváme Git, konkrétně GitLab + vlastní CI/CD
- Backend nám běží v Dockeru, komunikujeme pomocí WS i REST API

Náplň práce:
Vyvíjíme ovládací systém integrující různá zařízení z oblasti dopravy, veřejného osvětlení, apod., a umožňující jejich zobrazení na mapě, vyčítání a zpracování dat z detektorů a povelování.

Uchazeč u nás bude:
- Podílet se na vývoji jádra systému (TypeScript + Angular)
- Vyvíjet moduly pro zařízení (TypeScript + Angular, HTML, SCSS)
- Komunikovat s BE pomocí WS a/nebo REST API

Požadavky:
- Znalost moderního JavaScriptu (specifikace ES6 / ES2015 a novější)
- Znalost HTML a CSS
- Schopnost pracovat samostatně i spolupracovat v týmu
- Ochota učit se novým technologiím, zájem o moderní technologie
- Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodnou jsou znalosti:
- TypeScriptu + Angularu 2+
- Sass (SCSS)
- Práce s mapovými podklady
- Grafického designu
- Websocket, REST
- Git, GitLab + CI/CD, Docker

Proč jít pracovat k nám?
- Jsme otevřeni i nadšeným juniorním kolegům
- Zkušení kolegové se u nás podílejí na návrhu projektů, mají příležitost realizovat vlastní řešení a volnou ruku při zkoušení nových technologií
- Jedná se o práci na zajímavých a inovativních projektech
- Dostanete notebook a telefon i pro soukromé použití
- Kromě toho nabízíme množství firemních benefitů, jako pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na sportovní aktivity (multisport), levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, a další…

Pokud se vidíte spíše v roli backend developera, popř. full-stack developera nebo dev-opse, podívejte se na naše další volné pozice:

Zaujala Vás naše nabídka:
Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v ELTODO, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

KAŽDÉMU odpovíme ohledně dalšího postupu !

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová
Tel: 261 341 111