Obraběč - Liberec

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

22000 - 24000 Kč za měsíc

Firma:

STEER AGENCY s.r.o.

Požadavky

samostatnost
pravidelnou pracovní docházku

Náplň práce

vyrábění hliníkových odlitků pro automobilový průmysl
manipulace s obrobky pro obráběcí stroj (vyndávání/nandávání odlitků do obráběcího stroje)
vizuální kontrola, očištění, kalibrační měření nebo toleranční měření (jednou za hodinu)
12-ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden)

Nabízíme

nástup 130kč/hod čistého, po zapracování 135kč/hod čistého (56Kč/h, osobní prémie 0–20%, prémie PPN5–25%, reklamace 5–10%, prémie úkolová 59% dle plnění, prezenční prémie 2000Kč)
stravenky ve výši 100kč
možnost zálohy každý týden (až 4000kč za měsíc)

Poznámka

Průmyslová zóna Jih

Kontaktní osoba:
Andrea Vojtinyi
Mobil: 702042269