Zástupce vedoucího prodejny – Praha – Háje

Aktualizováno:

18. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5815

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Máš zkušenosti v oblasti obchodu nebo služeb a vedení lidí?
Nechybí ti nadšení, pozitivní myšlení a nechodíš si to do práce jen odsedět?
Chceš využít příležitosti si vydělat peníze?
Máš maturitu, umíš pracovat s PC, jsi aktivní řidič/ka?

Pro klienta, výrobce a distributora elektra, domácích spotřebičů hledáme do vlastní maloobchodní sítě kolegu na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY – PRAHA – Háje

Pracovní náplň

* Spoluřízení chodu prodejny

* Výběr, zaškolení, vedení, motivace a organizace práce zaměstnanců

* Řízení skladových zásob, vystavování zboží, cenotvorba, monitoring konkurence

* Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách prodejny

Požadujeme

* SŠ vzdělání – maturita podmínkou

* Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou

* Zkušenost s vedením týmu kolegů

* Komunikativnost a prozákaznický přístup

* Pozitivní myšlení a chuť učit se

* Schopnost práce na PC

* Trestní bezúhonnost

* ŘP skupiny B

Nabízíme

* Spravedlivý a přehledný odměňovací systém, bez finančního stropu

* Všechno, co budeš ke své práci potřebovat, Tě naučíme

* Přátelský kolektiv, kterého se nebudeš bát na cokoli zeptat

* Práce v příjemném, čistém prostředí a s novými technologiemi

* Otevřené a férové jednání

* Možnost plánovat si směny krátký/dlouhý týden, skloubit rodinu a koníčky s prací

* Zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky

* Zázemí stabilní a dynamické společnosti s jasnou vizí

* Cenné zkušenosti pro osobní rozvoj a kariérní postup

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková
Mobil: 602 234 660