Prodejce elektroniky – Praha Háje

Aktualizováno:

18. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5814

Zařazeno na pozici:

Prodejce Praha

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, kancelářské techniky hledáme PRODEJCE ELEKTRONIKY – PRAHA Háje.

Pracovní náplň
• Komunikace se zákazníky a starost o jejich spokojenost
• Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb
• Péče o přidělenou část zboží na prodejně

Požadujeme
• SŠ vzdělání – maturita podmínkou
• Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou
• Komunikativnost a prozákaznický přístup
• Pozitivní myšlení a chuť učit se
• Schopnost práce na PC (stačí základní)
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám
• Zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti
• Práci na krátký – dlouhý týden
• Zaškolení a další vzdělávání v oboru
• Možnost profesního růstu
• Výdělek v závislosti na vlastních schopnostech (provize z prodeje!!)
• Přátelský kolektiv s neformální firemní kulturou
• Slevy na produkty
• Firemní oblečení
• Lokalita pracoviště – PRAHA – Háje

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková
Mobil: 602 234 660