Mikulov- Operátor/ka výroby s luxusním ubytováním zdarma, zálohy Ostrava

Aktualizováno:

16. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Ostrava

Firma:

TRANSFER International Staff k.s.

Požadavky

Ochota pracovat ve směnném režimu - ranní, odpolední, noční
Nebojíte se základní práce s počítačem
Manuální zručnost, trpělivost, pečlivost

Náplň práce

Jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
Práce na vlastním stroji, nejedná se o pásovou výrobu
Po nástupu zaškolení v tréninkovém centru

Nabízíme

Mzdy vždy k 15. v měsíci na účet
Možnost týdenních záloh
Ubytování zajištěno nedaleko ZDARMA ( 2 – 3 lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízením)
Dotované stravování
Bonusy za docházku a vykonanou práci až 4 500,-Kč
Příplatky za odpolední směnu 6,- Kč/hod, za noční směnu 17,-Kč/hod
Příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí 9,40,-Kč/hod
5 týdnů dovolené

Poznámka

Je potřeba mít výpis ze zdravotní dokumentace a účet

Kontaktní osoba:
Michaela Ledvinková
Mobil: 777657813