Technolog vývojového centra povrchových úprav Ralsko - Kuřívody

Aktualizováno:

8. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Ralsko - Kuřívody

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Technolog Česká Lípa

Firma:

KV Final Ralsko s.r.o.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání, optimálně chemického směru
- praxe a znalost oboru, nanášení povlaků, zkoušky povlaků, apod.
- znalost práce na PC
- znalost AJ výhodou
- ochotu učit se novým technologiím v naší firmě
- svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Náplň práce

- zajišťuje chod vývojové technologie, vývoj povlaků, ladění parametrů a lázní či vytváření řešení na míru
- komunikace se zákazníky, vytváření reportů pro zákazníky a vedení firmy
- školí se na nejnovější trendy v oblasti povrchových úprav

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- nástupní bonus
- odměny za přivedení nového kolegy a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Poznámka

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
- pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody
- plný pracovní úvazek
- jednosměnný provoz
Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová
Mobil: 725 435 914
Tel: 482 758 021