Obsluha výrobní linky

Aktualizováno:

25. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Pelhřimov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

18000 - 28000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Pelhřimov

Firma:

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Požadavky

Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Kamenici nad Lipou. Neváhej nás kontaktovat.

Co od tebe požadujeme?
Nejdůležitější je mít chuť pracovat a učit se!
Žádné výběrové řízení, kontaktuješ nás a můžeš nastoupit!
Je potřeba výpis ze zdravotní dokumentace, samostatnost, spolehlivost.

Náplň práce

Budeš obsluhovat pracovní zařízení na pracovišti dle pracovního postupu, kontrolovat vyrobené díly apod.
Tvá pracovní doba bude 7,5 hod s možností přesčasu a volnými víkendy.
I muž, i žena, absolvent, páry, všichni zde najdou uplatnění.
A mimo jiné máš i možnost se stravovat v areálu společnosti.

Nabízíme

Mzda 18.000–28.000,– Kč
V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
Neváhej využít ubytování zdarma, a to pouze 3 minuty pěší chůze od závodu, i pro páry!
Pokud dojíždíš, přispějeme ti!
Navíc, po zaškolení získáš i výkonnostní prémie.

Kontaktní osoba:
Vladimír Cibulka
Mobil: 773 883 332