Programátor ERP aplikací - vývoj speciálního interface Trutnov-Hradec Králové nebo Olomouc

Aktualizováno:

29. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Trutnov-Hradec Králové nebo Olomouc

Nabízený plat:

30.000 - 40.000 Kč ( i více dle zkušeností),

Značka:

A3594

Zařazeno na pozici:

Programátor Trutnov

Firma:

PROFI-MEN, s.r.o.

Požadavky

Ne každý, i když je jinak schopný, může pracovat ve vývojovém týmu ERP systému.
Pojďte pracovat na špičkových velmi prointegrovaných systémech, kde vývoj má pevně daná pravidla a metodiku.
Příležitost pro absolventy, kteří se chtějí hodně naučit !!!
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - obor nerozhoduje, vítáno IT,
- praxe: Vítána zkušenost ve vývoji databázových aplikací pro ERP systémy.,
- požadujeme znalost vývojových nástrojů MS Visual Studio (zejména .NET) a znalost SQL databáze (MS SQL nebo Oracle),
- vítány zkušenosti ve vývoji databázových aplikací,
- bydliště v regionu Trutnov - Hradec Králové nebo Olomouc,
- ŘP skupina: B.

Náplň práce

Náplň práce:
- práce na vývoji nového klientského interfejsu systému ERP.

Nabízíme

Nabídka:
- příležitost pro absolventy,
- dlouhodobá perspektiva, dlouhodobé uplatnění u velmi stabilního dodavatele ERP systémů,
- odborný rozvoj a růst,
- práce na moderních softwarových systémech,
- práce v týmu zkušených vývojářů,
- rozpětí mzdy: 30.000 - 40.000 Kč ( i více dle zkušeností),
- mzdové podmínky: základ + odměny z vývojových úkolů a projektů,
- nástup: možno dle dohody ihned.

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582