Grafik a webdesigner Královéhradecko

Aktualizováno:

9. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Královéhradecko

Značka:

A3329

Zařazeno na pozici:

Grafik Hradec Králové

Firma:

PROFI-MEN, s.r.o.

Požadavky

Jste rádi kreativní a rozumíte si s počítačem? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost:

- znalost Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Corel Draw na vysoké úrovni
- grafické cítění na vysoké úrovni a kreativní myšlení
- praxe v oblasti webdesignu, dostatek referenčních projektů
- přehled o současných trendech webdesignu
- samostatnost
- minimálně SŠ
- výhodou znalosti v oblasti DTP, povědomí o možnostech HTML, CSS, SEO a znalost práce na PC (MS Office).

Náplň práce

- kreativní grafické návrhy projektů - www prezentací
- rozpracování grafických návrhů do jednotlivých šablon
- spolupráce s projektovým manažerem a programátory na realizaci projektu
- práce v Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Corel Draw

Nabízíme

- práce se zajímavými technologiemi internetu
- inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
- možnost odborného růstu

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582