PHP programátor Blansko

Aktualizováno:

8. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Blansko

Nabízený plat:

30000 - 60000 Kč

Značka:

19820820727

Firma:

Shean s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Vhodné pro i OZP.
Do našeho vývojářského týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici PHP Programátor. Tvojí hlavní náplní bude vývoj individuálních řešení, jako jsou eshopy, konfigurátory, či individuální aplikace na míru. Jedná se o pozici na plný pracovní úvazek a upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. Práce je vhodná i pro absolventy VŠ s praxí (i na vlastních projektech).

Co od tebe očekáváme?
Analytické myšlení, preciznost a iniciativu
práce je vhodná pro zkušené programátory nebo absolventy s praxí
znalost objektového programování v PHP 7 (MVC)
znalost principů RPC, SOAP apod. protokolů
znalost jazyka SQL, relačních databází (normální formy, procedury, funkce, triggery)
praxe s MySQL, či jinou SQL databází
znalost práce s GIT
základní znalost HTML/HTML5, CSS
JavaScript (ECMAScript), Vue.js, Symfony 4, Docker výhodou
znalost anglického jazyka

Na co se můžeš těšit?
pohodové prostředí v týmu mladých lidí v kancelářích v Blansku
prostor pro vlastní iniciativu, seberealizování, zvlášť při zavádění nových technologií a nápadů
férový přístup
odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností 30-60 000 Kč/měs.
možnost flexibilní pracovní doby, homeoffice
zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody: pravidelné odměny dle výsledků práce, firemní notebook, stravenky.

Zájemci o pracovní pozici Programátor PHP programátor prosím zasílejte své životopisy na email: martinkova@shean.cz.
Budeme se těšit na setkání.