Technik, operátor (M/Ž) Kutná Hora

Aktualizováno:

18. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

Foxconn Technology

Požadavky

- jste početně zdatný/á, protože náplní vaší práce bude také přepočítávání materiálu
- nebojíte se komunikovat a řešit případné problémy
- ochotný/á pracovat v třísměnném provozu (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 6:00)

Náplň práce

Jako náš technik/technička budete posuzovat rozsah poškození obalu a materiálu při přijmu zboží. Provádět fyzickou inventuru a zkoumat kvalitu zboží. Na základě instrukcí provádět činnosti na odstranění závad u poškozeného zboží. Komunikovat se zákaznickým servisem o zjištěných vadách.

Jedná se o práci v třísměnném provozu, kdy se střídá ranní, noční a odpolední.

Nabízíme

3000,-ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10 000,–
Obědy na 12 hod směnách od 6,- Kč na 8 hod. směnách 22 Kč s výběrem jak z české, tak i mezinárodní kuchyně
Každoroční navyšování mzdy
25 dnů dovolené
Zvýhodněný T-mobile program pro Vás i Vaše příbuzné
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás
Akce pro zaměstnance

Kontaktní osoba:
Lenka Císařová