Obchodní ředitel / ka celá ČR, moderní betonové produkty,

Aktualizováno:

8. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

okres České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

TRITON Hunters, spol. s r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta úspěšnou pobočku zahraniční výrobní společnosti vyrábějící a prodávající betonové a železobetonové komponenty v oblasti dopravních, silničních, průmyslových, bytových, zemědělských a speciálních staveb hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici :

Obchodní ředitel / ředitelka - Vedoucí obchodního oddělení pro celou ČR / sídlo výrobní firmy je v regionu jižní Čechy, střední část /.
Šéf obchodu firmy.

Láká Vás být "u toho", když vznikají a budují se významné stavební projekty prospěšné pro dopravní infrastrukturu a průmysl v České republice ?

Máte relevantní zkušenost z obchodní činnosti, z vedení menšího prodejního týmu ?
Máte zkušenosti z prodeje technických stavebních produktů, máte vztah k betonu, prefabrikátům, železobetonu, stavebnictví celkově ?

Máte rádi vysokou míru odpovědnosti a součaně samostatnosti a možnost aktivně působit s týmem v rámci celé ČR ?
Dokážete být pro tým leadrem ?

Umíte vést obchodní jednání, máte cit pro rozvoj vztahů se zákazníky, je Vám blízké aktivně jednat s VIP zákazníky a hledat nové TOP zákazníky napříč komerční a veřejnou sférou ?

Pro výkon pozice je nutnou podmínkou velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem pro komunikaci se zákazníky, znalost anglického jazyka je fajn přidaná hodnota, ale německý jazyk je klíčový pro úspěšný výkon pozice.

Máte příležitost pracovat s nadstandardním portfoliem žádaných výrobků včetně nových inovací na českém trhu. Váš tým přináší na trh moderní inovativní výrobky, vysokou kvalitu a nadstandardní přesah do všech typů staveb napříč všemi oblastmi stavebnictví.

Flexibilní výkon pozice, pružný home office a prostor realizovat se v celé České republice.

Sdílíme s Vámi tuto příležitost, neváhejte nás oslovit :) Je to NABETON výborná příležitost.

Těšíme se na Vás, zvu Vás na dobrou kávu nebo čaj nebo online a děkujeme za čas věnovaný naší poptávce a poprosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu společně se stručným popisem Vašich zkušeností /projektů apod./ na adresu : lavicka@tritonhunters.cz
telefon: 724 960 978

Přejeme Vám vlídný a bezpečný den. V úctě Luděk Lávička MC TRITON.

Nabízíme

Pokud máte ambici stát se úspěšným šéfem obchodu - Vedoucím obchodního oddělení pro ČR u úspěšné výrobní firmy sídlící na jihu Čech a splňujete nároky pozice neváhejte mě kontaktovat !
Luděk Lávička lavicka@tritonhunters.cz tel. 724 960 978

Poznámka

Luděk Lávička lavicka@tritonhunters.cz tel. 724 960 978
Odpovědět na nabídku

Název firmy

TRITON Hunters, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Luděk Lávička
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace