Obchodně-technický zástupce (HVAC)

Aktualizováno:

10. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Hradec Králové

Značka:

1495439698

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na kotle, tepelné čerpadla, aj., která nabízí komplexní řešení v daném oboru, hledáme technicky zdatného kandidáta či kandidátku, který má zájem o práci v terénu, akvizici i péči v B2B sektoru. Hledáme člověka aktivního, s obchodními dovednostmi.
- starostlivost o stávající klienty
- vyhledávání nových zákazníků v B2B sektoru (velkoobchody, projektanti, montážní firmy)
- schůzky a prezentace produktů (důležitá je kvalita, ne cena)
- reportování regionálnímu manažerovi
- k ruce budete mít administrativní podporu, která Vám pomůže s cenovými nabídkami a další administrativou
- zodpovědnost za region východních Čech

Náplň práce

- služební automobil samozřejmostí
- notebook, mobil
- práce na home office a terén
- 25 dní dovolené
- mzda je složená z fixu, bonusu a % z prodeje
- stravenky, aj.

Nabízíme

- ukončené SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- znalost v oboru HVAC, TZB výhodou
- obchodní dovednosti
- schopnost argumentace a průbojnost
- praxe na obchodní pozici

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100