Technický referent kvality (m/ž) Mladá Boleslav

Aktualizováno:

3. 10. 2020

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

0528

Firma:

KM Career s.r.o.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- znalost AJ nebo NJ (podmínkou)
- základní znalost systému řízení jakosti
- znalost základních nástrojů kvality (8D report, Ishikawa diagram, Pareto analýza atp.) a základů měření dílů
- znalost v oblasti zpracování kovů a výroby produktů z pryže a skla (výhodou)
- základní znalost možností laboratoře materiálové techniky (výhodou)

Náplň práce

- kontrola kvality dodávek komponentů
- řešení reklamací z výroby a odstranění příčin
- denní komunikace s dodavateli
- zpracování a vystavení reklamací na dodavatele
- eskalace problémových dodavatelů
- sledování účinnosti nápravných opatření v programu kritických dodavatelů

Nabízíme

- dovolená 25 dní
- stravenky a jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Poznámka

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: d.puldova@kmcareer.cz
Bc. Klára Zitová, HR Specialist, tel.: +420 734 201 083, e-mail: k.zitova@kmcareer.cz

ID: 0528
www.kmcareer.cz

Kontaktní osoba:
Klára Zitová
Mobil: +420734201083