I prodej po telefonu může být zábava. Zkus to s námi České Budějovice

Aktualizováno:

11. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

25000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

CC České Budějov

Firma:

Conectart s.r.o.

Požadavky

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?
výborné komunikační dovednosti
příjemný hlasový projev bez logopedických vad
uživatelská znalost práce s PC

Náplň práce

CO VÁS ČEKÁ?
komunikace po telefonu
administrativní činnost
práce na již zavedených a úspěšných projektech
velký výběr projektů, na kterých se můžete realizovat

Nabízíme

CO U NÁS ZÍSKÁTE?
nadstandardní nástupní mzdu (25 000 Kč) a propracovaný systém provizí
5 týdnů dovolené
práce POUZE v pracovních dnech, mimo víkendy a svátky
stravenky v hodnotě 100 Kč s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele
spolupráci na HPP, DPČ, DPP
příspěvek za doporučení kolegy až 12000,-
příspěvek na multisport kartu
možnost občasné práce z domova
příjemné pracovní prostředí

Poznámka

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Kontaktní osoba:
Veronika Coufalová