Pracovník klientského centra se slovenštinou - Karlín Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

25000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

1511171418

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Tady nebudete volat na žádné studené kontakty, ale budete mít na starost stálé klienty, o které se budete starat - budete jim volat a informovat je o novinkách v oblasti cenin, numismatiky a prodeje investičních mincí, pamětních mincí a medailí.
- Fixní mzdu 25.000 Kč a k tomu 4% z prodeje (když budete šikovní, můžete se dostat v průměru i na 40.000 Kč nebo výš, strop nemáme)
- Zaplatíme Vám 90 min. lekci angličtiny s rodilým mluvčím a k výplatě Vám dáme stravenky a flexipasy v hodnotě 2.000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění
- Abyste si odpočinuli, budete čerpat 25 dní dovolené
- Nejsme žádné veliké call centrum, ale kolektiv cca 10 lidí z Čech a Slovenska a v Karlíně máme moderní kancelářské prostory
- Nastoupit můžete ihned nebo dohodou

Náplň práce

- alespoň krátkou zkušenost z oblasti nějakého call centra, zbytek Vás naučíme - budete volat tzv. teplé kontakty z naší databáze
- zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP
- výbornou slovenštinu, ale pokud chcete přivést kolegu, který mluví česky, tak máme nyní volné místo i v českém týmu, řekněte mu o naší nabídce. :)

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328
Tel: 736 482 328