Celní deklarant/ka - s angličtinou - Karlín

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1511031973

Zařazeno na pozici:

Celní deklarant Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Hledáme kolegu nebo kolegyni do nadnárodní spediční společnosti, rodinného typu, 15 zaměstnanců.

Bez angličtiny se neobejdete, ve společnosti je multikulturní prostředí a hned u pohovoru angličtinu využijete.
* Mzda bude nastavena dle Vašich zkušeností a výsledků.
* Denní využití angličtiny v mezinárodním prostředí (komunikace s kolegy i klienty)
* Budete se podílet na zajímavých projektech ve firmě a budete pracovat velmi samostatně.
* Abyste si od práce odpočinuli, budete čerpat 25 dnů dovolené, dostanete stravenky (70Kč/den), flexipasy 1000Kč/měsíc a bonusy

Náplň práce

* Měl/a by mít velmi dobrý přehled v problematice celních služeb, orientovat se ve veškeré související dokumentaci
* Měl/a byste mít praxi přímo na pozici celního deklaranta, abychom si lépe rozuměli při zaučení a třeba se od Vás také něčemu přiučíme.
* Angličtina na denní bázi

Nabízíme

* Komplexní vedení celní agendy společnosti
* Celní odbavení zásilek, příprava podkladů k celnímu řízení
* Zastupování společnosti v celním řízení
* Komunikace se zákazníky, celními úřady

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328
Tel: 736 482 328