Hledáme 2 údržbáře: zámečníka a elektrikáře - Pardubice

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Nabízený plat:

25000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1511004296

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Do výrobního závodu (potravinářství) hledáme 2 nové kolegy.
Jsme stabilní česká firma a hledáme náhradu za dlouholeté pracovníky, kteří odchází do důchodu.

Budete se starat o sušárky, sila, čerpadla, chlazení, průtokoměr, automatický ventil, rozvaděč, dopravníky, balící linku, robotická ramena.

Pracuje se na 1 směnu a drží se víkendové pohotovosti.
Počítáme s Vámi dlouhodobě a nabízíme i možnost kariérního růstu, můžete vést tým lidí.
- budete pracovat samostatně i v týmu
- postaráte se o pravidelnou i průběžnou kontrolu strojů a zařízení, budete evidovat závady
- ve spolupráci s vedoucím výroby budete plánovat opravy a odstávky
- budete řešit havárie, komunikovat s dodavateli, budete zajišťovat i externí servis

Náplň práce

- obrábění na soustruhu, výměna ložisek, řemenů, promazávání strojů a zařízení, doplňování maziva.

Nabízíme

- bude spravovat automatizační zařízení - systémy na provozovně, programy, zálohy programů, komunikace s dodavateli a programátory, zaškolí obsluhu, bude spolupracovat na vývoji nových zařízení a na technologických projektech.
- musí znát el. rozvodny, mít přehled o rezervách na různých větvích, znát kabelové trasy, přehled o podružných rozvaděčích (celková správa elektroinstalace provozovny)
- dohled nad prováděním revizních kontrol el. zařízení
- hlášení poruch na kamerovém systému a počítačové síti

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328
Tel: 736 482 328