Prodavač/ka-pokladní + ZV Kolinec

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Kolinec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

16500 - 18500 Kč za měsíc

Značka:

331 Kolinec

Zařazeno na pozici:

Pokladní Klatovy

Firma:

Západočeské konzumní družstvo Sušice

Požadavky

Hledáme svědomité zaměstnance na pozici prodavač/ka-pokladní + ZV prodejny.
Úvazek 37,5 hod. týdně. Nástup možný ihned.
Praxe a zkušenosti vítány.

Náplň práce

Práce, při které budete v pravidelném kontaktu se zákazníky.
Na pracovní pozici Vás podrobně zaškolíme.

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity:
- zázemí úspěšné české firmy
- práci v blízkosti Vašeho domova; při problémové dopravě úhradu cestovních výloh
- práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost ovlivnění mzdy v závislosti na dosaženém výkonu
- sezónní příplatky
- odměny při vyrovnaném hospodaření
- příspěvek na stravování
- odměny při životních a pracovních výročích dle kolektivní smlouvy
- právní poradu při řešení sociálních, majetkoprávních a ostatních záležitostí
- zapojení do Odborového svazu pracovníků obchodu

Poznámka

V případě Vašeho zájmu zvolte možnost "Odpovědět na inzerát",
nebo kontaktujte přímo pracovníky:
paní Hlaváčová tel.: 702 168 242

Kontaktní osoba:
Petra Prunnerová
Tel: 376502027