Inspektor jakosti Nýrsko

Aktualizováno:

20. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Nýrsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

23000 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

inspektor kvalit

Firma:

OKULA Nýrsko a.s.

Požadavky

Uživatelská znalost práce na PC
Znalost čtení a měření dle výkresové dokumentace- výhodou
Komunikační a organizační schopnosti
Samostatnost
Zodpovědnost

Náplň práce

Kontrola výrobků dle kontrolní dokumentace
Uvolňování výroby dle stanovených postupů
Zablokování/ pozastavení neshodných výrobků
Vedení záznamů z provedených kontrol výrobků
Informování o výsledcích provedených kontrol
Vydávání atestů v případě nepřítomnosti dispečera kvality
Informování referenta kvality o poškození dílenského vzorku
Spolupráce na řízení chodu blokačního skladu hotových výrobků

Nabízíme

5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod, příplatek za noční směnu 16 Kč/hod, dopravné 2,70 Kč/km (max 97,20Kč/den) , dotované stravování, mimořádné odměny, odměny při životním a pracovním jubileu, právní poradenství zdarma, sleva na firemní produkty (brýle)

Kontaktní osoba:
Alena Jandová
Tel: 376 359 115