Operátor výroby (kovací linka) - nástup do kmenu Prostějov

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 33000 Kč za měsíc

Firma:

Lead - Project Advices s.r.o.

Požadavky

manuální zručnost
dobrý přístup k práci, zodpovědnost
orientace v technické dokumentaci – výhodou
práce v třísměnném provoze

Náplň práce

Pro českou průmyslovou kovárnu založenou v roce 2005, která navazuje na tradici kovárny firmy Agrostroj Prostějov, závod WIKOV, jež vznikla v roce 1945 zestátněním největší strojírenské továrny na Prostějovsku, Prostějovské továrny na stroje Wichterle a Kovařík, akciová společnost Prostějov, založené v roce 1918 hledáme zaměstnance na pozici operátora kovací linky.

Vyrábíme zápustkové výkovky z oceli, tvářené za tepla pod tlakem, v dobrém poměru ceny a kvality. Výkovky s vysokou přesností, v malých i velkých sériích, ze standardních i speciálních materiálů. Základ tvoří výkovky pro nákladní a užitkové vozy, manipulační techniku, převodovky a hydraulické motory.

Pracovník obsluhuje kovací linku při výrobě zápustkových výkovků. Zajišťuje chod linky, obsluhuje zakládání kusů do lisu, spolupracuje při výměně zápustkového nářadí. Provádí samokontrolu – měření vyrobených dílů.

Nabízíme

Mzda v rozmení 28.000 - 33.000 CZK
nabýšení mzdy po zapracování
dotované stravování a občerstvení na pracovišti
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvky nad rámec zákona
nadstandardní příplatky za riziko a směnnost
podíl na hospodářském výsledku
odměny při pracovním a životním jubileu
bezúročné půjčky
příspěvek na zdravý životní styl a děti zaměstnanců aj.

Poznámka

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu, rádi Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová
Tel: +420 774 835 595