Seřizovač Pardubice okolí

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

PL4797

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

SOU strojní nebo elektro, praxe v oboru, ochota pracovat ve směnném nebo nepřetržitém provozu, spolehlivost, uživatelsky PC

Náplň práce

Zajištění plynulého provozu strojního zařízení, kontrola funkčnosti zařízení,
v případě potřeby výrobní operace na lince dle pracovních instrukcí a dle pokynů vedoucího,
pravidelné opravy a údržba stanovených zařízení,
zaškolování operátorů, vedení operátorů, dohled nad prováděním prací dle pracovních pokynů,
reporting nadřízenému

Nabízíme

25 - 27 tisíc základní plat k tomu zákonné příplatky za směnnost, možnost dalšího růstu - profesního ale i kariérového (kdo je šikovný a pracovitý, posouvá se dál), široká škála firemních benefitů - kafeterie, výběr z několika druhů jídel, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, přátelský kolektiv, velmi čisté prostředí

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28