Skladník/lehká práce ve skladu/mzda až 26.000Kč,25 dnů dovolené Mohelnice

Aktualizováno:

18. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Mohelnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 26000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Skladník Šumperk

Firma:

O.K. solution, s.r.o.

Požadavky

práce ve 12-ti a 8-mi hodinovém harmonogramu
dobrá fyzická zdatnost
platný průkaz na VZV výhodou nikoliv podmínkou
spolehlivost a zodpovědnost

Náplň práce

Jsi fyzicky zdatný, chceš nastoupit přímo do pracovního procesu bez testu manuální zručnosti, neváhej a kontaktuj nás.

Nabízíme

zkrácená stanovená pracovní doba 37,5h/týden
zvýšený nárok na dovolenou – 5 týdnů/rok
příspěvek na stravování
zajímavé prémie
pololetní bonus a odměny
profesní vzdělávání a osobní rozvoj

Kontaktní osoba:
Dagmar Matoušková
Mobil: +420 734 166 963