Vedoucí směny chlazeného skladu Modletice

Aktualizováno:

20. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Modletice

Značka:

1511020505

Zařazeno na pozici:

Vedoucí směny Praha-východ

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

Pro své centrální sklady v Modleticích u Prahy hledáme kandidáta/ku.
* Organizace, plánování a řízení směny
* Vedení týmu cca 30-50 lidí
* Kontrola, hodnocení, výkon, motivace a příprava mzdových podkladů podřízených pracovníků
* Kontrola dodržování předpisů bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci, protipožárních předpisů a odpovědnost za používání pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek
* Práce ve 2 směnném provozu
* Účast na inventurách
* Řešení denních provozních situací
* Zaškolování pracovníků

Náplň práce

* SŠ vzdělání
* Zkušenost s řízením většího počtu pracovníků
* Komunikační dovednosti
* Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
* Schopnost efektivně organizovat práci
* Řidičský průkaz skupiny B
* Ochota pracovat v noci a o víkendech
* Samostatnost
* Týmového ducha

Nabízíme

* Práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
* Mobilní telefon
* Roční prémie
* Vzdělávací programy
* Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
* A další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

Kontaktní osoba:
Šárka Vyhnánková