Expedient Modletice

Aktualizováno:

20. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Modletice

Značka:

1449266170

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

Pro svůj centrální sklad v Modleticích u Prahy hledáme nového zaměstnance.

Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu a navíc Vám dají například příplatky za práci v noci nad rámec zákona? Zkuste to s námi! Rádi Vás poznáme.
* denní směna 11:00 - 21:30
* noční směna 21:00 - 7:30

Náplň práce

* vizuální kontrola palet před nakládkou
* kontrola počtu palet po kompletaci
* kontrola LKW před nakládkou
* dohled při nakládce zboží na LKW
* plombování vozidel
* práce na pc
* práce na směny
* spolupráce s ostaními odděleními skladu
* používání manipulační techniky

Nabízíme

* mzdu až 30.000 Kč
* roční prémii ve výši až 18.000 Kč (6000 Kč na dovolenou, 6.000 na Vánoce, 6.000 na začátku kalendářního roku)
* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* stravování ve firemní kantýně
* příplatky za noční a víkendové směny
* mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
* zdarma zaškolení a získání řidičského oprávnění pro nízkozdvižné vozíky
* a další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

Kontaktní osoba:
Šárka Vyhnánková