Montážní dělník do automobilky přímo do kmene - s ubytováním Kolín

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Kolín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 33500 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

TPCA

Firma:

KeXeK s.r.o.

Požadavky

PRO AUTOMOBILKU V KOLÍNĚ HLEDÁME OPERÁTORY VÝROBY/ MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY DO KMENE! CHCEŠ TAKY STABILNÍ PRÁCI A VYDĚLAT SI AŽ 33.500,- MĚSÍČNĚ? ČTI DÁL....

SMĚNY: 8 hodin, převážně 2 směny ranní a odpolení PO - PÁ

NÁSTUPY: září 2020

* jde o fyzicky náročnější práci -->je nutná dobrá kondice

* s sebou potřeba výpis ze zdravotní dokumentace

Náplň práce

práce na výrobní lince: montáž, lakování, svařování a lisování (dle zařazení)
Jedná se o kompletaci automobilů, fyzicky náročnější práci v takt time.

Nabízíme

* Smlouva na HPP

* Kmenový stav (ne pod agenturou)

* Stabilní zázemí velké společnosti

* Finanční ohodnocení 30. - 33.500,-

* Roční bonusy až 25 500,-kč

* Prémie za výkon a docházku

* +flexibilní systém benefitů

* Zajištěné ubytování

* Dotovaná strava

Poznámka

CHCEŠ STABILNÍ A DLOUHODOUBOU PRÁCI V PŘÁTELSKÉM TÝMU A VÝPLATU SE SPOUSTOU ODMĚN? NEVÁHEJ NÁM ZASLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS NEBO VOLEJ PRO VÍCE INFORMACÍ 775 884 766!

Kontaktní osoba:
Daniela Šufnerová
Tel: +420 775 884 766