Kurýr / řidič dodávky (sk. B) Humpolec

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Humpolec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Kurýr Pelhřimov

Firma:

PPL CZ s.r.o.

Požadavky

* Řidičský průkaz skupiny „B“ + praxi v řízení motorového vozidla.

* Profesionální a slušné vystupování.

* Dobrá orientace v terénu/svěřeném regionu.

* Fyzická zdatnost – manipulace se zásilkami do 50kg.

* Časovou flexibilitu - nakládka začíná dle sezóny v době 5-6 ráno.

Náplň práce

* Naložení zásilek na domovském depu.

* Práce se skenerem – naskenování zásilek k doručení/svozu.

* Doručování zásilek /svoz zásilek ve svěřeném regionu.

* Komunikace se zákazníky a s dispečinkem depa.

* Zodpovědnost za svěřené finanční prostředky.

Nabízíme

* Svůj denní program si řídíte sami - žádný šéf nad Vámi nestojí

* Práce je pestrá - řízení auta se střídá s komunikací ze zákazníky

* Nabízíme zaměstnanecký poměr s vysokými jistotami nebo flexibilní spolupráci s dopravci, kteří pro nás jezdí

Poznámka

• Roční odměna.
• Dovolená 5 týdnů.
• Proplácení přesčasů.
• Stravenky v hodnotě 105 Kč.
• Výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu.
• Slevové programy našich partnerů (MAKRO karta, apod.).

Kontaktní osoba:
Marek Slaný