Bezpečnostní inženýr / Safety Engineer Pardubice

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

KYB Manufacturing Czech s.r.o.

Požadavky

Min. SŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství.
Odbornou způsobilost podle § 10 zákona č. 309/2006 Sb., a § 11 zákona
133/1985 Sb. vítáme, ale není podmínkou.
Alespoň rok praxe na obdobné pozici.
AJ na komunikativní úrovni (alespoň B1).
Řidičský průkaz sk. B.
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.

Náplň práce

Hledáme zodpovědného člověka, co zvládne úkoly v souladu s kvalifikací
odborně způsobilé osoby (OZO) v oblasti BOZP, dokáže řešit úkoly v oblasti
prevence rizik, i v oblasti požární prevence a ochrany.
Důležitou součástí pracovní činnosti je tvorba a aktualizace dokumentace v
rámci svěřeného úseku a práce na dílčích projektech.
Budete se podílet na auditech systémů integrovaného managementu (životní
prostředí, BOZP, PO).
Školení a prezentace pro zaměstnance společnosti.

Nabízíme

Nabízíme zaškolení zkušeným nadřízeným.
Je pro vás důležitý osobní rozvoj i možnost dalšího odborného růstu? U nás to všechno najdete.
Zkušenost z oblasti automotive; práce pro renomovanou značku světového jména.
Nebudete se u nás nudit - široká agenda činností pro každý den.
Můžete se u nás hodně naučit.
Setkávání s různými typy lidí od dělníků ve výrobě po zahraniční návštěvy. U nás se setkáte s korporátem, který má lidský rozměr a fungují tu přátelské a korektní vztahy.
Komunikativní člověk u nás bude ve svém živlu - a kdo s tím má problém, ten ho u nás ztratí :-)

Kontaktní osoba:
Luboš Svoboda
Mobil: 730184422