Operátor / operátorka výroby s možností ubytování! Rosice

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Rosice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 - 22000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Brno-venkov

Firma:

Personal Consulting s.r.o.

Požadavky

Volné pracovní místo v čisté výrobě, vše Vás naučíme.

Náplň práce

Práce ve výrobě, skládání výrobků do přepravek, balení apod.

Nabízíme

Nabízíme možnost ubytování v novém plně zařízeném firemním bytě, pravidelný příjem, zálohy na mzdu, možnost volby směn, stravování, pitný režim, pracovní oděv.

Poznámka

Volejte Po-Pá 9-16 hod., nebo pošlete životopis.

Kontaktní osoba:
Jitka Macků
Tel: 777 432 808