Šikovný pracant Hradec Králové

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Značka:

24490

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Hradec Králové

Požadavky

* Středoškolské vzděláni v oboru strojírenství
* Svářečský průkaz (VELKOU výhodou)
* Průkaz obsluhy VZV (VELKOU výhodou)
* Chuť pracovat a vydělávat peníze

Náplň práce

* Zajišťování technického servisu pro všechny lokality společnosti - celá ČR
* Opravy a pravidelná údržba agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení, atd.)
* Spolupráce na zajišťování projektových prací na jednotlivých pobočkách

Nabízíme

Máte šikovné ruce a rádi za sebou vidíte dobře odvedenou práci? Nemáte problém s občasným výjezdem mimo domov? Jste manuálně zručný? Chcete být součástí přátelského kolektivu?

Zašlete nám Váš životopis na pozici:

ŠIKOVNÝ PRACANT

* Přátelský kolektiv a stabilní zázemí společnosti
* Pravidelné zaškolování
* Příspěvky na chutné stravování
* Prémie

* Místo výkonu práce: Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Lucie Komňacká
Tel: 00420778434005