Jednoduchá manuální práce ve výrobě reproduktorů Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

17000 - 20000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Sonavox

Firma:

Call centrum - Ostrava

Požadavky

- manuální zručnost
- praxe v oboru výhodou

Náplň práce

- výroba reproduktorů pro automobily
- třísměnný provoz

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na HPP
- ubytování ZDARMA
- doprava ZDARMA po trase Korňa - Turzovka - Vysoká n. Kys. - Makov - Horní Bečva - Prostřední Bečva - Dolní Bečva - Zubří - Valašské Meziříčí
- příplatky a bonusy
- možnost přesčasů a záloh
- dotované stavování

Poznámka

Volejte na 775 867 246 nebo odpovězte na inzerát a já zavolám vám.

Kontaktní osoba:
Nikola Konečná
Mobil: +420 775 867 246