Automation Tester - Java, Selenium (55.000 - 70.000 Kč)

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

55000 - 70000

Značka:

JCONTACT 53183

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

* Technické SŠ/VŠ vzdělání, praxi v oboru
* Zkušenost s vývojem automatizovaných testů
* Znalost Selenium, případně Cypress
* Znalost principů OOP
* Javascript, NodeJS - velká výhoda

Náplň práce

* Jedná se o automatizované testování
* Budete vytvářet testovacích scénáře a připravovat testovací prostředí
* Vytváření testovacích skriptů, funkčních testů a jejich údržba
* Plánování a spouštění testů, vyhodnocování výsledků a reportování defektů
* Práce s diagramy

Nabízíme

Na naší pobočku v Praze hledáme SW testera na hlavní pracovní poměr.
Vaší prací bude vývoj automatizovaných testů v Seleniu, práce v menším testerském týmu se zkušeným vedoucím.
Podmínkou je skutečně umět ty automatizované testy vyvíjet.

* 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna
* Práce v útulných kancelářích v příjemném kolektivu
* Odborné a jazykové vzdělávání
* Možnost přizpůsobit si pružnou pracovní dobu
* Stravenky
* Přispějeme Vám na penzijní a životní pojištění
* Mobilní telefon i pro soukromé použití, firemní notebook
* Občerstvení na pracovišti zdarma

Kontaktní osoba:
Kateřina Vybíhalová
Tel: +420 720 970 919