FMEA koordinátor/systémový inženýr Nový Bydžov

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Nový Bydžov

Nabízený plat:

40000 - 47000 Kč/měsíc

Značka:

1509601139

Firma:

Randstad s.r.o.

Požadavky

Celosvětově rozšířená společnost s moderní a stabilnífiremní kulturou s propracovanou vnitřní strukturou a mateřským sídlem ve Švýcarsku, která je specialistou ve výrobě pryžových dílů a zásobuje globální dodavatele prioritně automobilového systému, zdravotnické techniky, stavebnictví a spotřebního zboží. Máte zkušenosti z oblasti kvality a systémového inženýrství? Dejte mi o sobě vědět!

Náplň práce
- Správa QMS v rámci příručky kvality
- Zlepšování v rámci systémových procesů
- Implementace požadavků IATF 16949 do QMS
- Vedoucí týmu FMEA
- Správa FMEA software a aktualizace systémů
- Auditování QMS
- Spolupráce s vlastníky procesů

Co Vám nabídneme
- Příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Roční bonusy

Co od Vás očekáváme
- Min. SŠ vzdělání - strojírenství, chemie, kvalita
- praxe v oblasti kvality min. 2 roky
- Znalost IATF 16949, PPAP, FMEA, ISO 9001
- Zkušenost s prací FMEA nebo se správou QMS
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Znalost NJ - výhodou
- schopnost pracovat s MS Office a SAP

Jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Sabina Ponikelská
Tel: 778 764 668