Práce ve výrobě-základní mzda 25 000Kč, bonusy, bez nočních Chotěšov

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Chotěšov

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč/měsíc

Značka:

1510534911

Firma:

Randstad s.r.o.

Požadavky

popis pozice
Pro našeho klienta podnikajícího v oboru strojírenství hledáme vhodné kandidáty na pozici montážní dělník. Nejedná se o pásovou výrobu, ale o velmi zajímavou práci v malém přátelském kolektivu. Můžeme nabídnout práci pouze na 2 směny (bez nočních), nástupní mzdu 25 000,-Kč, náborový příspěvek 10 000,-Kč, příspěvek na dopravu až 1 500,-Kč, výkonnostní bonus, příspěvky nad rámec ZP, příspěvek na penzijní připojištění

Vaší náplní práce bude :

kompletace a montáž dílů dle pracovního návodu
kontrola kvality
drobná administrativa

co vám nabídneme
nástupní mzdu 25.000,-Kč
náborový příspěvek 10.000,-Kč
práci pouze na 2 směny (ranní a odpolední směna, bez nočních!)
po zapracování pravidelné navyšování mzdy
příspěvek na dopravu až do výše 1.500,-Kč (dle vzdálenosti od místa bydliště)
příplatek 20% za mimořádnou směnu v sobotu
příplatek 50% za mimořádnou směnu v neděli
výkonnostní bonus
věrnostní prémie
příspěvek na stravování (vlastní jídelna)
práci s moderní technologií
čisté, rodinné prostředí

co od vás očekáváme
chuť do práce
manuální zručnost
vše ostatní Vás naučíme

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na 602 217 171.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Kontaktní osoba:
Náborové Centrum Valeo
Mobil: +420 602 217 171
Tel: +420 602 217 171