Operátor výroby-22500-26500Kč,nást.bon.10000kč-nást.do kmene Otrokovice

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Otrokovice

Nabízený plat:

22500 - 26500 Kč/měsíc

Značka:

1510068124

Firma:

Randstad s.r.o.

Požadavky

Operátor výroby - gumař
Není nutná praxe, na všechny pozice Vás zaškolíme
Vaše náplň práce bude:
obsluha strojů přípravy polotovarů
obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů
obsluha lisů, dokončení pneumatiky
práce ve čtyřsměnném provoze

co vám nabídneme
Nástupní mzda 22 500 - 26 500 Kč/měsíčně ve 4. směnném provoze
příplatky za směnnost, 13 a 14 mzda, Flexi pass 1500 Kč, týden dovolené nad rámec ZP, penzijní připojištění, odměny za pracovní a životní výročí, příspěvky na stravování
Nástupní bonus 10000 Kč (50% po 3. měsících, 50 % po 6. měsících
zajištěn pracovní oděv a obuv

co od vás očekáváme
manuální zručnost
fyzickou zdatnost
dobrý zdravotní stav
průkaz VZV výhodou

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Kontaktní osoba:
Jana Warmusová