Operátor výroby, až 25.500,- - nástupní bonus 10.000Kč Brno

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

23000 - 25500 Kč/měsíc

Značka:

1509247759

Firma:

Randstad s.r.o.

Požadavky

O čem to je
Hledáte zajímavou práci v malém kolektivu?

Nemáte zkušenost ve výrobě, ale chcete jít jiným směrem?

Vyhovuje Vám práce na 3 směny?

Hledáte práci v lokalitě Modřice? Svoz z centra zajištěn.

Hledáme posily do týmu!

Náplň práce:

obsluha stroje, který vyrábí platové výrobky
kontrola výrobků, případně drobné opravy nožíkem, pilníkem,...
jednoduchá manuální montáž plastových dílů (nejedná se o žádné těžké věci)
práce ve 3. směnném provozu (noční začíná v neděli, odpolední končí v pátek) - VÍKENDY JSOU VOLNÉ
před nástupem proběhne prohlídka výroby, ať přesně víte, jak to v práci vypadá

Nabízíme
mzdu až 25.500,- ( po zapracování až 31.000)
10.000,- nástupní bonus. (3.000kč ve 4. a 5. měsíci, 4.000kč v 6. měsíci)
stabilní dlouhodobé zaměstnaní
stravenky v hodnotě 80kč/den
příspěvek na čištění oděvu
25 dnů dovolené
Active pass až 150kč/den.
svoz z centra Brna až k firmě
bonus 5.000Kč za doporučení nového zaměstnance
narozeninové poukaz, příspěvek na očkování proti chřipce

Oceníme
manuální zručnost a pečlivost
týmového ducha
zodpovědnost za svou práci
možnost pracovat na 3 směny ( 6:00- 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková