Operátor/ka výroby Valeo Rakovník - navýšení platu

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Značka:

1471973746

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Rakovník

Firma:

Randstad s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta Valeo Autoklimatizace k.s. Rakovník, který se zabývá výrobou klimatizací do vozidel, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:
OPERÁTORY - OPERÁTORKY VÝROBY

Pohovory se konají každé úterý přímo ve Valeu Rakovník, ulice Kuštova 2596, v první zasedací místnosti vedle vrátnice.

Pracovní náplň:
- manipulace se součástkami
- kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace

Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- základní mzda 23 500,- + příplatky za odpolední 10 Kč/hod., noční 16 Kč/hod.
- dovolená 5 týdnů + 5 dní flexibilního volna
- bonusy k základnímu platu již po prvním odpracovaném měsíci
- zajištěné stravování v závodní jídelně + příspěvek na stravování
Možno využít svozovou dopravu ZDARMA ze směru od Žatce a Loun.

Poždujeme:
- manuální zručnost
- odpovědnost, aktivní přístup
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- zkušenosti z obdobné pozice výhodou ne podmínkou
- dobrý zdravotní stav

Kontaktní osoba:
Monika Čiháková