Obchodní manažer - life science (CZ, SK)

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1416692692

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou českou společnost pohybující se v odvětví Life Sciences hledáme kandidáta/tku na pozici Obchodní manažer prodejního týmu laboratorních přístrojů a reagencií pro CZ (okrajově SK).
• VŠ v oboru biologie, chemie, přírodních věd
• nutná zkušenost a praxe v SALES na obdobné pozici (management)
* nutná zkušenost a praxe s vedením lidí
• schopnost dobře prezentovat
• komunikaci v anglickém jazyce slovem i písmem (vést obchodní jednání) B2
• praxe v laboratorních metodách
• řidičský průkaz - skupina B (ochota cestovat)
* bydliště Praha a okolí

Náplň práce

• komunikace s klíčovými zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje
• uzavírání obchodních případů (projektů)
• analýzy, prodej, plány, vedení obchodního týmu
• komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
• pravidelná školení
• vrcholný management
• region: ČR (okrajově SK)
• preferované bydliště: Praha (práce v kanceláři a i v terénu)

Nabízíme

• přístup k unikátním technologiím a aplikacím
• podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
• ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti
• plovoucí pracovní doba
• služební auto, služební telefon a možnost home office

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870