Customer Service Specialist / junior & senior (kosmetika)

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

28000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1510738530

Zařazeno na pozici:

Customer service Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro významnou zahraniční výrobní a obchodní společnost, která na trh přináší prestižní kosmetické produkty, se sídlem v Praze 5, hledáme do týmu Customer Service novou kolegyni / kolegu dle uvedených požadavků:
* VŠ ekonomického zaměření
* Praxe na obdobné pozici nejlépe z oblasti FMCG alespoň 2 roky nutná
* Komunikativní znalost AJ podmínkou
* Dobrá znalost MS Excel podmínkou
* Znalost SAPu výhodou
* Velmi dobré komunikační schopnosti
* Analytické myšlení, spolehlivost, preciznost
* Nástup dohodou

Náplň práce

* Každodenní kontakt s klienty v souvislosti s objednávkami a plánovanými dodávkami zboží, změnami apod.
* Odpovědnost za příjem a zadávání a kontrolu objednávek v SAPu
* Odpovědnost za vyřizování reklamací
* Úzká spolupráce s demand planners a také Key Account Managery společnosti
* Aktivní kontakt se sklady a dopravci
* Pravidelný reporting (v ČJ a AJ)

Nabízíme

* Zázemí silné stabilní zahraniční společnosti
* Odborné zaškolení, práci v dynamickém kolektivu
* Dobré finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
* Řadu zaměstnaneckých výhod
* Moderní pracovní prostředí
* Pracoviště Praha 5

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová
Mobil: 601 556 724
Tel: 601 556 724