Jednoduchá práce ve skladu - až 29 000 Kč - ubytování zdarma Šumperk

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24000 - 29000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

not**o

Firma:

Call centrum - Ostrava

Požadavky

- spolehlivost a flexibilita
- není potřebná praxe, zaškolíme vás
- ochota práce na 3 směny

Náplň práce

- Vychystávání zboží dle jednotlivých objednávek za pomocí čtečky čárových kódů
- Balení objednávek, vizuální kontrola
- Třídění hotových balíků a příprava k odeslání a skládání na paletu

Nabízíme

- Práci na smlouvu HPP a průměrný výdělek 27 000 Kč, v případě přesčasů i více
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- Nástupní plat 18 000 Kč
- Bonus za produktivitu až 1 500 Kč
- Bonus za kvalitu 500 Kč
- Docházkový bonus 2 000 Kč
- Mimořádný bonus za nadprůměrný výkon 2 000 – 10 000 Kč
- až 1 500 Kč za možné přesčasy
- STRAVENKY
- Příplatky dané zákonem (přesčas 25 %, víkend 30 %, víkend + přesčas 55 %, práce v noci 30 %, svátek 100 %)
- TÝDENNÍ ZÁLOHY
- SVOZY z ubytování do práce na každou směnu a ze směny ZDARMA
- Výplata vždy včas
- Každodenní starostlivost vašeho přiděleného koordinátora

Poznámka

V případě zájmu reagujte na inzerát přes kolonku "odpovědět", nebo pro více informací volejte na uvedený telefon.

Kontaktní osoba:
Hana Vilímová
Tel: 420730701585