Samostatná finanční účetní Liberec

Aktualizováno:

15. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

alespoň 5 let praxe z účetnictví mezinárodní společnosti
znalost českých účetních standardů a schopnost zpracování části daňové agendy
znalost MS Excelu
aktivní znalost anglického jazyka
svědomitost, pečlivost, samostatnost, bezúhonnost
časová flexibilita

Náplň práce

Na této pozici budete úzce spolupracovat se stejně zkušenou účetní a SSC v zahraničí. Vaší odpovědností bude:

komplexní provádění účetních operací, výkaznictví
zpracování výkazů DPH a dalších vybraných daň. přiznání
zpracování statistických výkazů a interních reportů
zakládání a archivace účetních dokladů
ostatní administrativní úkony související s úsekem financí

Kontaktní osoba:
Markéta Kloučková
Mobil: 728 531 842