Buď hrdý/á na to, co prodáváš… Bushman M. Boleslav Mladá Boleslav, OC Olympia

Aktualizováno:

15. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav, OC Olympia

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18500 - 22000 Kč za měsíc

Značka:

BUSHMAN

Firma:

LP Komfort s.r.o.

Požadavky

Kdo jsme?
Český "lovebrand" BUSHMAN, který outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení navrhuje pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

Proč Ti to říkáme?
Protože to oblečení nejen navrhujeme, ale i prodáváme, a právě teď hledáme do našeho týmu prodejny v OC Olympia Mladá Boleslav parťáka na PLNÝ ÚVAZEK na pozici Asistent/ka prodeje!

Co potřebujeme?
Milovníka kvality, přirozenosti a jedinečnosti…
…který dokáže tuto svoji vášeň promítnout do rozhovoru se zákazníky a nadchnout je.
Máš dobrou náladu, pracuješ na sobě a jsi týmový hráč?
Ano? Tak to se přidej k nám a buď u rozvoje značky s velkým potenciálem.

Náplň práce

Co budeš dělat?

Na této pracovní pozici Tě čekají úkoly všeho druhu:
• komunikace se zákazníkem, takže by se hodila nějaká ta prodejní praxe,
• práce s našimi produkty, pro kterou je fajn být trochu pečlivý a nebát se žehličky,
• péče o vizuální stránku prodejny (včetně úklidu), kde se pro změnu hodí zručnost a cit pro detail.

Rozhodně se u nás nebudeš nudit!

A jedná se o nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu a práci i o víkendech.

Nabízíme

A proč právě k nám?
• Protože jsme značka s příběhem. S příběhem, který můžeš ovlivnit i Ty.
• Protože se nebereme moc vážně a jsme pozitivní rebelové, držíme slovo a nelžeme.
• Protože respektujeme přirozenost a lidskost.
• Protože kvalita je pro nás důležitá nejen u zboží, ale taky u lidí.
• Protože Tě všechno naučíme.
• Protože Tě samozřejmě za práci zaplatíme a dáme Ti i stravenky, naše produkty jako uniformu a výraznou zaměstnaneckou slevu.
• Protože jsme BUSHMAN!

Poznámka

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, pošli, prosím, svůj životopis sem: irena.brenova@bushman.cz . Nezapomeň uvést název pozice a město/obchodní centrum!

Kontaktní osoba:
Irena Břeňová