Jednoduchá manuální práce Česká Lípa

Aktualizováno:

14. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Česká Lípa

Značka:

A4595

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Požadavky

* Chuť pracovat,
* Zručnost, trpělivost,
* Spolehlivou docházku.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici pomocného dělníka.
* Mytí gobů ve 3 směnném provozu (pondělí až pátek),
* Práce na laseru v nepřetržitém provozu (krátký/ dlouhý týden).

Nabízíme

* Nástupní mzda od 18 000 Kč, po měsíčním zaučení navýšení na 20 000 - 21 000 Kč brutto,
* Náborový příspěvek 5 000 Kč
* Další benefity a bonusy,
* Zázemí ve stabilní výrobní společnosti.

Nástup: ihned, dohodou
Místo výkonu práce: Česká Lípa

Kontaktní osoba:
Pavlína Štípalová