Technický pracovník - ochrana lesa LS Česká Lípa

Aktualizováno:

14. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

LS Česká Lípa

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání lesnického směru (případně probíhající studium při zaměstnání);
• odborná praxe v lesnictví výhodou;
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič;
• uživatelská znalost PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet);
• aktivní výkon práva myslivosti výhodou (zbrojní průkaz, lovecký lístek);
• osobnostní předpoklady: samostatnost, důslednost, spolehlivost, ochota ke spolupráci, loajalita.

Náplň práce

• zabezpečování ochrany lesa na svěřeném revíru, zjišťování a hlášení výskytu škodlivých činitelů a škod;
• administrativní a technické práce spojené s vedením agendy (např. zadávání těžeb v elektronické podobě, pořizování evidence napadených stromů, vedení evidence kontrol obranných opatření, pořizování dat do lesnického systému, kontrola číselníků, zadávání samovýroby dříví);
• vyznačování těžby dřeva, kontrolní příjmy dříví, kontroly a přejímky prací v souladu s projektem a ustanoveními obchodních smluv, zastupování revírníků;
• získávání podkladů pro roční lesnické projekty, zajišťování podkladů pro LHE;
• kontrola mysliveckého hospodaření, zjišťování a hlášení škod způsobených zvěří;
• plnění dalších povinností vyplývajících z vnitřních a obecně platných právních předpisů.

Nabízíme

• zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci;
• mzdu dle kvalifikace kandidáta, roční odměny;
• zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky, FKSP - osobní účty, 5 týdnů dovolené);
• možnost výkonu práva myslivosti v režijní honitbě lesní správy;
• pracovní doba 40 hodin týdně.

Poznámka

Písemné nabídky včetně motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na lenka.volakova@lesycr.cz do 9. 10. 2020.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodů.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková