Elektrikář - jednosměnný provoz

Aktualizováno:

14. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Liberec

Značka:

24476

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Liberec

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Požadavky

* Minimálně vyučení v oboru elektro
* Platnou vyhlášku 50, par. alespoň 5
* Zkušenost z výrobní společnosti výhodou

Náplň práce

* výroba rozvaděčů dle technické dokumentace
* diagnostikovat a odstraňovat závady elektroinstalace a strojů
* provádět preventivních prohlídky elektrických zařízení
* kreslit schémata a provádět montáže pneumatických součástí výrobků

Nabízíme

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektrikáře? Jste slaboproudař se zkušeností se stavbou rozvaděčů? Pošlete nám svůj životopis!

Prosperující společnost na Semilsku hledá kolegu na pozici
ELEKTRIKÁŘ - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (až 30.000 Kč)

* Práci na jednu směnu
* Možnost profesního a osobního růstu
* Stabilní zázemí v české společnosti

* Místo výkonu: okolí Turnova

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikol Náhlá
Tel: 00420775787237