Pohodová práce ve výrobě (Operátor/ka výroby) Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

14. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20100 - 28000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Vsetín

Firma:

Manuvia Dream Job, s.r.o. - VM, Brno, OVA, Třinec

Požadavky

manuální zručnost
samostatnost
ochotu pracovat na směny

Náplň práce

výroba desek a vitrín - práce s ručním nářadím, nejedná se o práci u linky

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci na HPP
nástupní mzdu 20 100 Kč - po zapracování možnost navýšení mzdy
13. plat
Týdenní zálohy
25 dní dovolené
7,5 hodinvé směny, volné víkendy
dotované stravování přímo v místě pracoviště
systém Cafeterie
Bezplatné ubytování
Možnost pracovního postupu na odborné pozice
ze Slovenska můžete využít dopravu firemním autobusem

Poznámka

Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se nám pomocí odpovědního formuláře, telefonicky na +420 778 533 179, přes aplikace viber, whatsup nebo se s námi spojte na facebooku. - https://www.facebook.com/veronika.sudakova.543

Těšíme se na spolupráci.

Kontaktní osoba:
Veronika Šudáková
Tel: +420778533179