Recepční - Sokolov (A8210)

Aktualizováno:

12. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Značka:

A8210

Firma:

AAA Auto International a.s.

Požadavky

* Příjemné a profesionální vystupování
* Zkušenost se zpracováváním administrativy
* Vynikající komunikační schopnosti
* Schopnost práce na více úkolech najednou
* Pečlivost, spolehlivost
* Ochota pracovat na směny krátký/dlouhý týden do večerních hodin
* Znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce

Očekáváte pro sebe vždy tu nejvyšší úroveň zákaznické péče? Uměli byste sami poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni? Chcete být ohodnoceni na základě vámi dosažených výsledků a nemuset se spoléhat na výkon celého týmu? V AAA jsme přesvědčeni, že jsou to právě naši lidé, kdo šíří povědomí o tom, že se klienti na půdě naší společnosti cítí pohodlně a že je o ně pečlivě postaráno. Chcete se stát součástí našeho týmu?
* Zajištění chodu recepce
* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Podpora prodejního týmu a manažerů pobočky
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel
* Příprava smluv a dokladů

Nabízíme

* Motivační finanční ohodnocení
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Profesionální přátelský kolektiv
* HPP na dobu neurčitou
* Možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce,
* Zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
* Možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Kontaktní osoba:
Klára Vondrů