Jablunkov: pracovník/ce úseku pečiva Jablunkov

Aktualizováno:

26. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Jablunkov

Značka:

1509143781

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

V BILLA nabízíme zaměstnancům 5 týdnů dovolené a stravenky za 100 Kč. Jsme úspěšným supermarketem, který je v ČR od roku 1990 a má více než 235 prodejen. Hledáme kolegy/ně, kteří nám pomohou zajistit kvalitní servis pro naše zákazníky.
* dopékat pečivo, které přijde od dodavatelů zmražené
* doplňovat zboží v úseku pečiva
* zastupovat kolegy/ně a podílet se na hladkém chodu úseku čerstvého servisu

Náplň práce

* celý víkend 1x za 14 dní
* v týdnu nerovnoměrně rozvržená pravcovní doba
* podrobněji s vámi směny probereme při pohovoru
* plný nebo zkrácený úvazek

Nabízíme

* jste spolehlivá/ý a zodpovědná/ý

Uvítáme, pokud:
* si budete rozumět s naší troubou, se kterou vás rádi naučíme pracovat

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení

Kontaktní osoba:
Aleš Novák